אירוע "מטר הכוכבים"

ב12 באוגוסט צוות עמותת החסד "אלופי העולם" עם המטופלים וההורים שלהם יצאו למסע מופלא  הקבוצה האהובה נסעה למדבר, כדי לחזות במראה מופלא - מטר כוכבים. והיום אנחנו רוצים לחלוק איתכם בזכרונות המדהימים האלו!

מטר הכוכבים הקסום שלנו 

ב12 באוגוסט צוות עמותת החסד "אלופי העולם" עם המטופלים וההורים שלהם יצאו למסע מופלא 

הקבוצה האהובה נסעה למדבר, כדי לחזות במראה מופלא – מטר כוכבים. והיום אנחנו רוצים לחלוק איתכם בזכרונות המדהימים האלו!

"זה היה כל כך מרהיב, כמו באגדה. זו היתה חוויה של הנאה צרופה לכולנו. תארו לעצמכם, כמה זה מגניב: אתם במדבר, מסתכלים על שמיים מלאי כוכבים, ומביעים משאלה כשכוכב נופל. קסום, באמת! אנחנו כל כך שמחים, שיכולנו לתת לילדים כזו חוויה, תחושת חופש ואפשרות להביע את המשאלות הכי נחשקות שלהם. צלינו תפודים על האש, דיברנו הרבה ונהננו מכל רגע ביחד. אספנו מלא זיכרונות, הלוואי שהיו יותר נסיעות כאלה", – כך חלקה איתנו מקימת העמותה, לדה פיצ'קובסקיה, את רגשותיה.

גם מתנדב סיפר לנו על חוויותיו: " ב12 באוגוסט, נסענו למטר הכוכבים עם צוות "אלופי העולם". זה היה קסום. היתה אווירה טובה מאוד. היו הרבה היכרויות מאוד מעניינות. העברנו זמן עם הרבה כיף. עד עכשיו אני מושפע מהחוויה הנהדרת. אני עדיין בשוק שהיתה לי הזדמנות לראות את פלא הטבע הזה בעיניים שלי."

אנחנו מלאים הכרת תודה ענקית לכל מי שהיה איתנו ביום הזה. אנחנו מאמינים, שמטר הכוכבים שלנו יחזור עוד הרבה פעמים.

Share:

More Posts

עזרה בארגון טיפול בישראל

פעם, בגלל חוסר קשרים וניסיון בארגון , תהליך לא מאורגן וממושך של ארגון טיסה לישראל לטיפול בילדה חולת סרטן עלה בחייה… זה סיפור טראגי אמיתי

דילוג לתוכן