יום ההגנה על ילדים

אמנם מדובר בחג פחות מוכר בארץ, אבל ברוסיה ואוקראינה מדובר ביום חג מרגש במיוחד. מטרתו של החג היא לתת לכל ילד וילד תחושה שהוא מוגן, בטוח ואהוב. החלטנו להביא את החגיגות גם לפה, לארץ, כדי שדווקא הילדים שצריכים לחוש את התמיכה הרחק מהבית ובהתמודדות עם מחלה קשה, ירגישו אותה. בטיול מיוחד לחוף הים, חגגנו עם הילדים בהתרגשות.

Share:

More Posts

טורניר כדורגל לילדי המחלקה והוריהם

לחלק מהילדים שלנו יש רקע בכדורגל, הם שיחקו, נהנו ונאלצו להפסיק בעל כרחם. אנחנו כאן כדי להזכיר להם את העבר, לעודד בהווה ולתת תקווה לעתיד עם טורנירי כדורגל מלהיבים. מאחורינו ניצבים גם שחקני מכבי תל אביב בכדורגל ושחקני כדורגל מפורסמים גם מארצות מוצאם של הילדים שמעודדים, תומכים ומברכים.

סלי מזון של חסד בתמיכה חודשית

במהלך תקופת שהותם, אנחנו דואגים לאוכל לילדים ובני משפחותיהם. פעם בחודש מקבלת כל משפחה סל מזון מלא באוכל ולב דואג. אנחנו מקפידים שהאוכל לא יהיה אך ורק מזין אלא גם בריא. בהמלצתה של הדיאטנית אנחנו מקפידים שהאוכל יהיה עם אנטיאוקסידנטים ומלבד הדג, הירקות והפירות, אנחנו מוסיפים מדי חודש עוד פריט אחד שעשוי לשנות את התמונה. החודש למשל הוספנו גם כורכומין, תבלין יקר אבל בעל תכונות מרפאות.

כיתות אמן על מוצרים מקונכיות

כל חודש יש לנו פעילות משמחת שמסייעת להשכיח מעט את הכאב והקושי. אנחנו מזמינים מתנדבים עם מומחיות ספציפית והם מגיעים אלינו ומכירים לילדים את תחום התמחותם. כך נולדה סדנת הקונכיות כשמתנדבת שמכירה את הילדים לימדה אותם כיצד לייצר בעצמם באמצעות קונכיות מתנות להוריהם וליקיריהם שנשארו הרחק מעבר לים.

כיתת אמן ברישום

יום המעשים הטובים היה יום שבו הילדים בחרו להכיר טובה לחברים שהכירו באלופי העולם. כל ילד הכין ציור מיוחד מכל הלב והעניק אותו לחברו הטוב.

דילוג לתוכן