כל ילד הוא עולם.
עולם שלם של חלומות,
של חיים שלמים שעוד מחכים לו.

הסרטן מנסה לגדוע את הכל באמצע.
ואנחנו לא ניתן לו לעשות את זה.

אנחנו, באלופי העולם, עושים הכל כדי לאפשר לילד החולה ולמשפחתו לנצח את הסרטן ולחזור לחיים הרגועים והקסומים שמגיעים לכל ילד.

ילד לא יכול לעזוב את העולם רק כי לא היה מי שילחם בשבילו. המלחמה היא קשה. הסרטן חזק והוא נלחם בכל הכוח.

אבל החיוך הזה שעולה על פניו של ילד שהצלחנו להציל שווה את הכל. החיוך הזה נותן לנו כוח להמשיך בעשייה הקשה והמייגעת הזו.

התרומה שלך היא הניצחון בדרך לאליפות

מאחורי כל אלוף יש צוות שלם
שעושה הכל כדי שהוא ינצח.

ולדיסלבה פיצ'קובסקיה

אשת עסקים, מתנדבת ומנהלת הקרן לסיוע לילדים חולי סרטן.

"מטרת חיי - היא להפוך את העולם למקום טוב יותר.  אני חיה ונושמת את הרעיון להפוך את הנתינה לחלק בלתי נפרד בחיי כולנו. אני רוצה שתבינו כמה נפלא לסייע ולתמוך באנשים שזקוקים לך באמת.   להצמיח בהם ביטחון עצמי, לראות את העיניים הבוערות שלהם, להרגיש את הכרת הטוב העצומה… ואני באמת רוצה לתת לכל אחד לחוות את זה. כי אחרינו לא נשאר דבר מלבד הזיכרון!"

אנסטסיה קרוצ'ינסקה

מנהלת תפעול המתנדבים

"אין דבר יותר כיפי מלעזור לאחרים. כשנתקלתי בפעילות חסד בפעם הראשונה הבנתי שזה בשבילי.  החיים נראים אחרת כשמשקיעים באלו שצריכים אותנו. בעולם יש מיליוני אנשים שזקוקים לעזרה ותמיכה ולפעמים מעשה חסד אחד קטן יכול להציל חיים. דמיינו את זה! ביחד אנחנו יכולים להציל מיליוני חיים. בואו נעשה טוב בעולם ביחד. "

דריאנה קולידנקו

גיוס כספים

"אני עבדתי הרבה שנים עם ילדים. והיום אני יודעת כמה קל לגרום להם לחייך, להעלות את מצב הרוח ולשמוח מכל הלב.  זה מה שאנחנו, המבוגרים, צריכים ללמוד מהם. אחרי שראיתי איך ילדים חיים בבית יתומים, לא הפסקתי לבכות. מייד החלטתי להיות "הטיפה הראשונה" ומקור הזרם כדי לעזור לאנשים, ובמיוחד לילדים. כי כל אחד יכול לעזור. ואני רוצה שיותר אנשים יפנימו, ויבואו להשפיע ולסייע."

מרים

דולה ומסייעת לידה

"אני מלווה אמהות בתקופה הקסומה והנפלאה של ההריון ונוכחת ומסייעת ברגעי לידת חיים חדשים. בנוסף אני מתנדבת בעמותת "אלופי העולם" ועוזרת להציל חיי ילדים. החיים שלי מלאים אהבה וחמלה לעולם".

מעונין להצטרף אלינו
לצוות של אלופים?

דילוג לתוכן